Božićni sajam u OŠ Zadarski otoci
Autor: Administrator , 23. 12. 2016.

Petu godinu zaredom u našoj se školi održao božićni sajam. U predvorju škole naši učenici i učitelji postavili su štandove sa svojim proizvodima – kolače, božićne ukrase, čestitke, oslikane bočice, vjenčiće, ukrasne svijećnjake, zanimljive slike, kuglice za bor i ostale unikatne rukotvorine. Na ovom se sajmu igrala i bogata tombola i stare zaboravljene igre naših djedova i baka. Ove godine je u sklopu božićnog sajma održan i koncert zadarske grupe Kraljice, a koncert je vodio legendarni Igor Jelenić –  Toto. Božićni duh zavladao je našom školom, a pjesme koje su izvodile članice ovog zadarskog benda pozivale su na pjesmu i ples.

Sajam je kao i svake godine bio humanitarnog karaktera, a privukao je veliki broj posjetitelja koji su sa zanimanjem obilazili štandove na kojima su učenici u prisutnosti svojih učiteljica razigrano predstavljali i prodavali svoje radove.

U sportsko-humanitarnom duhu sajam se nastavio u velikoj školskoj dvorani u kojoj je odigrana tradicionalna nogometna utakmica između učenika i profesora. I ovoga puta učenici su rezultatom 8:3 pobijedili profesore, ali gledatelji su mogli biti zadovoljni prikazanom igrom obiju momčadi.

Ovo je samo jedna od niza hvale vrijednih  humanitarnih akcija koje se provode u OŠ Zadarski otoci-Zadar i koja dokazuje da njeni učenici, njihovi roditelji, suradnici i djelatnici imaju veliko srce.

Hvala svima koji su svojim sudjelovanjem podržali naš humanitarni božićni sajam!