Toto i kraljice i OŠ Zadarski otoci Zadar
Autor: Administrator , 19. 12. 2016.

Veliki humanitarni koncert i humanitarni Božićni sajam u OŠ Zadarski otoci na Bilom Brigu   21. prosinca u 17.00 sati.

U predbožićnom raspoloženju učenici, roditelji, bake i djedovi te mnogobrojni posjetitelji  dobre volje moći će nabaviti božićne poklone, uživati, zapjevati i zaplesati u bogatom programu koji im se ove godine nudi i svojim skromnim ali vrijednim prilozima pripomoći duhu Božića,  darivanja i pomaganja onima kojima je pomoć najpotrebnija.
Tradicionalno dio prihoda je namijenjen Socijalnoj samoposluzi.
Ovo je samo jedna od niza hvale vrijednih  humanitarnih akcija koje se provode u OŠ Zadarski otoci Zadar i koja dokazuje da njeni učenici, njihovi roditelji, suradnici i djelatnici imaju veliko srce.
    Atrakcija večeri je koncert naše top popularne zadarske grupe Kraljice i legendarnog Tota  Igora Jelenića uz kojih će mo moći i zaplesati i zapjevati uz Božićne i popularne pjesme . Zabavljat će nas članice prve ženske grupe u Dalmaciji, a i šire Tina Lenkić, Patricija Žunić, Lucija Marcelić, Valentina Gudelj, Anđela Krizman . Ovo je nastavak suradnje s Totom, a popularna grupa se ovaj Advend u vrijeme darivanja uključila humanitarnim koncertima za pomoć osobama sa lošijim imovinskim stanjem. Ovo je jedan od koncerata u nizu ovih dana . Ulaz za sve posjetitelje je besplatan. U programu su i Božićni običaji, nastupa poznati diplar, svirač tradicijskih instrumenata,  zdravičar Mile Nimac iz udruge Zvuci zavičaja,čuvara izvornih napjeva  čiji rad je prepoznat i pod zaštitom od UNESCO-a.
   Čekaju nas i još brojna druga iznenađenja.
 U nastavku večeri u 18.00 sati nam se pridružite na tradicionalnoj Božićnoj nogometnoj utakmici između učenika i njihovih nastavnika i sudjelujte u bodrenju ekipa.
  Pozvani ste da dođete i uključite se u  događanje i budete i Vi  dio ove lijepe  Božićne priče i duha dobrote  Zadra !