« Veljača 2018 »

Natječaji šk.god.2017./2018.

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 126/12.- pročišćeni tekst zakona , 94/13. , 152/14. 7/17.) Osnovna škola Zadarski otoci-Zadar, raspisuje

za slijedeće radno mjesto

Učitelj engleskog i njemačkog jezika (m/ž)- 1 izvršitelj na određeno, puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje, rad na Velom Ižu i u Zadru

UVJETI:

- Prema  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i  Pravilniku o stručnoj spremi  i pedagoško-psihološkom obrazovanju  učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu ( „NN 59/90; 27/93. i 7/96. )

Uz prijavu potrebno je priložiti:

- životopis
- domovnicu (preslik )
- javnu ispravu kojom se dokazuje stupanj i vrsta stručne spreme (preslik)
- uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz čl.106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 15 dana)
- elektronički zapis HZMO

Rok prijave na natječaj je 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom propisu dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze propisane posebnim zakonom.

Nepotpune i nepravovremene zamolbe neće se uzimati u razmatranje.

Pismene ponude dostaviti na adresu OŠ Zadarski otoci-Zadar , Trg Damira Tomljanovića    Gavrana 2 , 23 000 Zadar.

Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka biti će objavljena na web stranica Škole (www.os-zadarski-otoci-zd.skole.hr).

KLASA: 112-01/17-01/26

UR.BROJ: 2198/01-28-17-2

Zadar, 24. studenog  2017.

Ravnatelj:

Klasa: 112-01/17-01/23

U Zadru, 19. listopada 2017.

o rezultatima izbora po natječaju od 20.09.2017.

Ravnatelj OŠ Zadarski otoci-Zadar, prema raspisanom natječaju za  učitelja hrvatskog jezika, učitelja razredne nastave u PRO Silba i voditelja/ice računovodstva,  objavljenom na mrežnim stranicama i oglasnim pločama HZZ i Škole dana 20.09.2017. proveo je postupak za izbor  sukladno odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te odredbama Pravilnika o radu i Statuta škole.

U provedenom postupku ravnatelj škole je uz prethodnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 18. listopada 2017.god. donio

o zasnivanju radnog odnosa sa

1. Mate Čačić, VSS , prof.hrvatskog jezika i književnosti, prima se na radno mjesto učitelja hrvatskog jezika na neodređeno puno radno vrijeme
  2. Marija Lovrin, mag. hrvatskog jezika, prima se na radno mjesto učitelja hrvatskog jezika na određeno puno radno vrijeme (zamjena za roditeljski )
  3. Ines Bešić, mag.prim.obrazovanja, prima se na radno mjesto učitelja razredne nastave na određeno puno radno vrijeme (zamjena)
  4. Ivana Pećenić , mag.ekonomije , prima se na radno mjesto voditeljice računovodstva na određeno puno radno vrijeme ( zamjena za rodiljni)

1. Oglasna ploča i web stranica škole
  2. Pismohrana, ovdje

Klasa: 112-01/17-01/24

U Zadru, 19. listopada 2017.

o rezultatima izbora po natječaju od 3.10.2017.

Ravnatelj OŠ Zadarski otoci-Zadar, prema raspisanom natječaju za  učitelja/icu razredne nastave,  objavljenom na mrežnim stranicama i oglasnim pločama HZZ i Škole dana 3.10.2017. proveo je postupak za izbor  sukladno odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te odredbama Pravilnika o radu i Statuta škole.

o zasnivanju radnog odnosa sa

1. Nikolina Bevanda, mag.prim.obrazovanja, prima se na radno mjesto učiteljice razredne nastave na određeno puno radno vrijeme ( zamjena za rodiljni )
  2. Jasna Panić, dipl.učitelj, prima se na radno mjesto učiteljice razredne nastave na određeno puno radno vrijeme ( zamjena za bolovanje ).

1. Oglasna ploča i web stranica škole
  2. Pismohrana, ovdje

Klasa: 112-06/17-01/8

U Zadru, 19. listopada 2017.

Ravnatelj OŠ Zadarski otoci-Zadar, prema raspisanom natječaju za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa,  objavljenom na mrežnim stranicama i oglasnim pločama HZZ i Škole dana 26.9.2017. proveo je postupak za izbor  sukladno odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te odredbama Pravilnika o radu i Statuta škole.

U provedenom postupku ravnatelj škole je donio

ODLUKU

O PRIJEMU DJELATNIKA ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

1. Učitelj razredne nastave m/ž – 5 izvršitelja, pripravnika, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme 12 mjeseci, PRIMLJENI SU:

- Nikolina Vulić, mag. pri. obrazovanja

- Barbara Perica, mag. pri. obrazovanja

- Danka Korda,  mag. pri. obrazovanja

- Laura Grbić, mag. pri. obrazovanja

- Nera Toman, mag. pri. obrazovanja

2. Učitelj hrvatskog jezika m/ž – 1 izvršitelj, pripravnik, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme 12 mjeseci, PRIMLJENA JE:

- Mateja Rutar, mag. hrvatskoj jezika i književnosti

Dostaviti: