preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zadarski otoci Zadar

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 5. 2011.

Ukupno: 378514
Ovaj mjesec: 1371
Ovaj tjedan: 4
Danas: 4
Školski list

Prvi broj školskog lista OZ izašao je u rujnu 2015.

Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa
Kako vam se sviđa web www.skole.hr?




ČLANOVI VIJEĆA UČENIKA OŠ ZADARSKI OTOCI

VIJEĆE UČENIKA OŠ ZADARSKI OTOCI ŠK.GOD. 2017./2018.

Predsjednik Vijeća učenika: LUKA JUSUP

 

 

 

RAZ.

 

 

RAZREDNIK

 

Predstavnik učenika razrednog odjela (VIJEĆE UČENIKA)

ime i prezime

 

Zamjenik predstavnika učenika razrednog  odj. (VIJEĆE UČENIKA)

ime i prezime

1.A

RENATA ANDROVIĆ

MARIJANA PAIĆ

ŠIME ŠEŠELJA

 

1.B

ŽELJKA DIKLAN

ROKO PERIĆ

 

MARINO STOJANOV

 

1.C

ANAMARIJA B. MILJANOVIĆ

MIA MARIJA BARIČEVIĆ

MILA BARIČEVIĆ

1.D

NINA MATACIN

MATEO MAMUT

LUCIJA IVON

1.E

MARIJA RAMOV

ANA GOLEM

VITO PROFACA

2.A

MARIJANA LOVRIN

TINA LOVRIČEVIĆ

DOMINIK NIMAC

2.B

DIJANA ŠKARA

PETRA BRČIĆ

KLARA TROSKOT

2.C

MARINA VLASNOVIĆ

SARA SMAJO

LOVRE KINDA

2.D

EMILIJA WERTHEIM

MIA CVITANOVIĆ

NINA BRKIĆ

2.E

KATARINA MILIN

NIKOLINA BEVANDA

JAKOV MARUNA

 

DUJE NJEGOVAN

3.A

SUZANA PEROŠ

LAURA TROSKOT

MARIJA ODŽAKOVIĆ

3. B

JASMINKA BRIŽIĆ

ANA IVKOVIĆ

LUKA BELEVSKI

3. C

ARMANSA P. IVANOV

IVA KOLIĆ

RITA MARKIĆ

3.D

 

 

TATJANA VUKŠEVIĆ

LARA KRPETA

IVANO KUMAN

4.A

KATARINA S. VRKIĆ

MARE MIJOLOVIĆ

FILIP MILJANOVIĆ

4.B

 

JASMINKA BAŠIĆ

KORINA JELINIĆ

PAULA FRLETA

4.C

 

KATARINA KURTIN

KRISTIJAN VUJIČIĆ

LARA FURDI

4.D

ANTONIA KLARIĆ

MARTA GOLEM

FRANE IVOŠ

5.A

JOSIP BRAČIĆ

IVAN ŠLJAKA

TARA LACMANOVIĆ

5.B

JOSO POKROVAC

IVAN JURATOVAC

ROKO MAVRA

5.C

MARTINA MATIĆ

DINO BEGOVIĆ

ANTONIO BAHTOVIĆ

5.D

 

 

IRINA K. JURAGA

NOA KELAVA

ANTEA MAMUT

5.E

BERNARDA KAMBER

RAFAEL MIOLOVIĆ

LUCIJA ŠARIĆ

6.A

ANDREA ANTIĆ

NINO KOTRULJA

LANA ŠEŠELJA

 

6.B

IVANA B. MANDIĆ

ŠIMUN RAŽOV

DINO GRBIĆ

6.C

IVA BULJAT

MATKO BAGIĆ

FILIP KLASANOVIĆ

6.D

VESNA DUNATOV

ANTE PALOŠ

DOMAGOJ BATUR

7. A

DENISA M. ŠEGIĆ

STELA VINCEK

NIKO BATOVIĆ

7. B

MATE ČAČIĆ

LUKA JUSUP

KLARA VUKIĆ

7. C

LUCIA MARIANI

MARA MIALIĆ

TONI PEDIŠIĆ

8. A

JOSIP KRMPOTIĆ

FRANE IVON

LUKA IVKOVIĆ

8. B

IVANA ŠOŠE

LUKA KURIĆ

MAGDALENA MIKECIN

8. C

MARINKO BILIĆ

ANĐELA VIDUKA

TONI FUZUL

8. D

ANA M. VERŠIĆ

ROKO MARIĆ

PETRA BILOSNIĆ

preskoči na navigaciju