« Veljača 2018 »

ZADAR, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2

Zadar, 5.veljače 2018. godine

JAVNI POZIV NA DOSTAVU PONUDE

Naručitelj, Osnovna škola Zadarski otoci-Zadar, na temelju Godišnjeg plana i programa rada škole za školsku godinu 2017./2018., Školskog kurikuluma za školsku godinu 2017./2018. te članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta i ekskurzija upućuje javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

1. OPIS

Višednevna terenska nastava učenika četvrtih razreda ( broj ponude: 2 - 2018)

-        Obrasci svih poziva za organizaciju izvanučionične nastave nalaze se u prilogu Javnog poziva

2. UVJETI

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba (u daljem tekstu: ponuditelj) koja za takve usluge ispunjava uvjete određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.

Mjesto dostave ponuda: Osnovna škola Zadarski otoci-Zadar, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2, a za ponudu br. 2 - 2018 na adresu OŠ Zadarski otoci, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2, Zadar

Ponuditelj se može javiti za realizaciju jedne ili više odnosno svih traženih ponuda školske ustanove OŠ Zadarski otoci s brojem ponude na obrascu.

U slučaju da se ponuditelj javlja na više ponuda, posebne omotnice može dostaviti u jednoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« s brojevima svih ponuda.

Kriterij odabira ponude: najpovoljnija ponuda

Na javni poziv ne može se javiti ponuditelj koji je radnik školske ustanove OŠ Zadarski otoci ili član njegove uže obitelji ili kod kojeg je za turističkog pratitelja ili vodiča angažiran djelatnik školske ustanove OŠ Zadarski otoci.

Ponude će razmatrati Povjerenstvo imenovano od strane školske ustanove.

Rezultati odabira ponude objavljuju se na internetskim stranicama školske ustanove.

3. NAČIN  I ROK DOSTAVLJANJA PONUDE

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude preporučenom poštanskom pošiljkom ili osobno na adresu naručitelja, do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« i brojem ponude.

Osnovna škola Zadarski otoci-Zadar

Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2

23 000  Zadar

„Javni poziv – ne otvaraj'' – 'broj ponude'

rok za dostavu ponude: 15. veljače 2018. godine do 14 sati.

kontakt osoba : Davor Barić, tel: 099/4323-499; e-mail: ured@os-zadarski-otoci-zd.skole.hr

4. OBJAVLJENO NA WEB STRANICI NARUČITELJA: 5. veljače 2018.

REPUBLIKA HRVATSKA

OSNOVNA ŠKOLA ZADARSKI OTOCI-ZADAR

ZADAR, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2

Zadar, 4.1.2018. godine

JAVNI POZIV NA DOSTAVU PONUDE

1. OPIS

Škola u prirodi učenika petih razreda ( broj ponude: 1 - 2018)

2. UVJETI

Mjesto dostave ponuda: Osnovna škola Zadarski otoci-Zadar, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2, a za ponudu br. 1 - 2018 na adresu OŠ Zadarski otoci, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2, Zadar

Kriterij odabira ponude: najpovoljnija ponuda

Ponude će razmatrati Povjerenstvo imenovano od strane školske ustanove.

3. NAČIN  I ROK DOSTAVLJANJA PONUDE

Osnovna škola Zadarski otoci-Zadar

Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2

23 000  Zadar

„Javni poziv – ne otvaraj'' – 'broj ponude'

rok za dostavu ponude: 12. siječnja 2018. godine do 14 sati.

4. OBJAVLJENO NA WEB STRANICI NARUČITELJA: 4. siječnja 2018.